Finaler KM 2 mandshold den 9. Februar 2003
Puslinge piger:
Navn: Klub Licens Indl. 1 2 3 4 5 6 Finale Par total
1 Vanessa Revita Sporvejene 11-039-630 672 168 123 148 114 553
Milla Klysner Sporvejene 11-039-642 600 175 120 156 202 653 2478
2 Malene Winkler Grøndal 14-002-644 463 107 123 170 136 536
Louise Andersen CKC 17-013-610 582 203 123 137 146 609 2190
3 Simone Hansen Sisu 13-034-632 552 99 165 122 159 545
Camilla Søndberg Sisu 13-034-624 473 150 101 128 110 489 2059
4 Pernille Pedersen Center 13-012-636 443 119 102 155 130 506
Maria Rasmussen Center 13-012-602 441 102 154 147 116 519 1909
Puslinge drenge:
Navn: Klub Licens Indl. 1 2 3 4 5 6 Finale Par total
1 Mike V. Jørgensen Grøndal 14-002-637 633 119 143 131 195 588
Jakob N. Madsen Grøndal 14-002-617 589 193 158 153 129 633 2443
2 Allan Wolmann Sisu 13-034-641 612 136 148 155 190 629
Mathias S. Madsen Sisu 13-034-635 467 154 173 162 139 628 2336
3 Kenneth Zacho Sporvejene 11-039-609 541 154 157 156 151 618
Mike Carlsen Sporvejene 11-039-689 521 150 136 154 151 591 2271
4 Andreas Thrane GBK 16-016-607 595 121 167 132 135 555
Stefan Bilfeldt GBK 16-016-663 541 131 142 113 154 540 2231
Junior piger:
Navn: Klub Licens Indl. 1 2 3 4 5 6 Finale Par total
1 Majken Petersen Grøndal 14-002-560 1038 205 184 178 177 136 161 1041
Lena N. Madsen Grøndal 14-002-554 1063 209 196 233 161 179 158 1136 4278
2 Anne Gales Sporvejene 11-039-506 1017 182 169 170 163 190 162 1036
Katja Holm BBK 95 15-009-510 983 194 113 148 172 172 160 959 3995
3 Carina Larsen Center 13-012-526 831 137 136 123 153 146 170 865
Christina Smed Center 13-012-522 988 152 207 149 175 144 151 978 3662
4 Helle Nielsen Pin-Crackers 14-029-518 847 127 114 133 134 132 156 796
Carina Nielsen Pin-Crackers 14-029-508 914 170 160 135 181 107 123 876 3433
Junior drenge:
Navn: Klub Licens Indl. 1 2 3 4 5 6 Finale Par total
1 Christian Søndberg Sisu 13-034-509 1346 208 172 190 210 199 247 1226
Lasse S. Poulsen Sisu 13-034-585 1003 148 175 147 162 142 211 985 4560
2 Anders Pedersen Sporvejene 11-039-561 1020 168 159 166 152 131 125 901
Daniel Hansen Sporvejene 11-039-547 1239 207 245 161 189 146 178 1126 4286
3 Jonas Nielsen Sporvejene 11-039-525 983 150 131 167 165 136 185 934
Claus Carlsen Sporvejene 11-039-513 1136 160 210 153 172 173 176 1044 4097
4 Dennis Krimme Center 13-012-519 1069 177 133 169 218 168 139 1004
Jesper Mortensen Center 13-012-553 940 167 124 188 172 162 200 1013 4026
Ynglinge piger:
Navn: Klub Licens Indl. 1 2 3 4 5 6 Finale Par total
1 Maria Jensen Sisu 13-034-454 1421 160 204 178 182 221 168 1113
Pernille Pagel Sisu 13-034-418 1264 148 161 176 152 167 152 956 4754
2 Kristine Vorborg Sporvejene 11-039-450 1344 154 126 213 151 166 156 966
Rikke Thorsen BBK 95 15-009-408 1279 210 165 166 155 129 149 974 4563
3 Mie Frausing Grøndal 14-002-402 1223 139 134 136 161 166 142 878
Camilla Christensen Pin-Crackers 14-029-406 1245 130 113 179 136 135 160 853 4199
Ynglinge drenge:
Navn: Klub Licens Indl. 1 2 3 4 5 6 Finale Par total
1 Mark Steadmann Center 13-012-409 1512 170 204 177 225 207 234 1217
Morten Albeck Center 13-012-445 1526 180 197 137 193 200 174 1081 5336
2 Morten Skov Grøndal 14-002-461 1501 156 212 132 237 200 221 1158
Kim Andersen BBK 95 15-009-405 1535 182 204 172 156 226 181 1121 5315
3 Tommy Sørensen Sisu 13-034-423 1479 136 214 188 219 183 149 1089
Kim Pagel Sisu 13-034-431 1358 201 178 202 167 158 178 1084 5010
4 Mark Soriano Sporvejene 11-039-457 1349 159 161 191 193 213 164 1081
Martin Janik Sørensen Sundby 11-045-417 1359 194 203 196 158 193 199 1143 4932